Özel Armutlu Can Sağlık Kabini

2016 Yılının başlaarında İstanbul Sarıyer’e bağlı Fatih Sultan Mehmet Mahallesi’nde (Küçük Armutlu) da hizmet vermeye başladık.

25 yıldır aynı yerde muayenehane poliklinik ve tıp merkezi hizmeti verilmiştir 2015 aralık sonunda tıp merkezi Kağıthane’ye taşınması sebebiyle bizde taşınan tıp merkezinin 1999 dan itibaren çalışan personeli olarak bölgede ihtiyaç olduğunu düşünerek sağlık kabini olarak hizmet vermeye karar aldık.

Sağlık merkezimizde birçok sağlık hizmeti verilmektedir. Acil müdahalelerin de yapıldığı sağık merkemize mahalle halkınında ilgisi oldukça yoğundur. Hizmet vermeye başladığımız günden itibaren kalite çizgimizden asla ödün vermedik, hastalarımız ile yakından ilgileniyor onlarla doktor hasta ilişkisinin ilerisinde bir muhabbet kuruyoruz, bu durum hastalımızı da çok mutlu ediyor güler yüzlü personelimiz ile sağlık merkezimize gelen tüm hastalarımız memnun bir şekilde ayrılıyorlar. Ayrıca merkezimizde engellilere verilen tüm hizmetlerde indirim uygulanmaktadır.

“Özel Armutlu Can Sağlık Kabini” olarak evde sağlık hizmeti de veriyoruz bu uygulamayı bizden başka yapan olamamış. Özellikle Engelli ve yaşlı hastalarımız bu uygulamadan çok memnunlar. Sağlıkmerkezimize ait hasta nakil aracımız ile de araca ihtiyaacı olan haastalarımıza yardımcı oluyoruz. 7/24 Sağlık hizmeti veren merkezimiz hastalarımıza bir telefon kadar yakın.

“SağIıktan büyük zenginIik yoktur”.